Güçlü Altyapılar ile İnşaa Ediyoruz

Kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veren, inovatif, dijital trendlere uygun, dünya standartlarında web & mobil yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Farklılık = Pinetent

Kullanıcı Dostu

Hızlı, kullanışlı, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan ve son teknoloji yazılımlara sahip siteler oluşturuyoruz.

Güvenli Altyapı

Kullandığımız Shopify, Webflow ve Wordpress site altyapıları ve yazılım uzmanlarımızla sitenize dayanıklı bir altyapı inşaa ediyoruz.

Yenilikçi Tasarım

Grafik tasarım uzmanlarımızla, harika bir görselliğe sahip olan ve markanızı yansıtan tasarımları sitenize entegre ediyoruz.

SEO ile Google Sizi Tanısın

Hem site içi hem de site dışı SEO konusunda sitenizi oldukça seçkin hale getirmek sizin ellerinizde! %100 SEO uyumlu olarak oluşturduğumuz sayfalarla artık Google’ın favori sitelerinden birisi olacaksınız.

E-ticaret sitelerine özel olarak kullandığımız Shopify altyapısı sayesinde anında satış hayatınıza başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Shopify

E-ticaret sitelerine özel olarak kullandığımız Shopify altyapısı sayesinde anında satış hayatınıza başlayabilirsiniz. Sanal pos, pazar yeri entegrasyonu, faydalı yazılımlar ve pek çok avantaj Pinetent e-ticaret hizmeti ile sizleri bekliyor.

Sosyal mecralarda firmanızı başarılı bir şekilde temsil ediyor, prestijli bir marka kimliği oluşturmanızı sağlıyoruz.

Wordpress

İnternetin en çok kullanılan web site altyapısı Wordpress ile çok amaçlı siteler oluşturabilirsiniz. Tüm amaçlara hizmet edecek şekilde tasarladığımız Wordpress sitelerimizle kullanışlı, prestijli ve güvenli sayfalara sahip olmak oldukça kolay!

İnternetin en çok kullanılan web site altyapısı Wordpress ile çok amaçlı siteler oluşturabilirsiniz.
En gözde ve en avantajlı web barındırma platformlarından birisi olan Webflow ile hayalinizdeki siteleri teslim alabilirsiniz.
SEO uyumlu içeriklerimiz, optimize edilmiş yazılımlarımız ve güçlü dış bağlantılarımızla web sitenizi Google’ın en üst basamaklarına taşıyoruz.

Size Özel Tasarımlar

En gözde ve en avantajlı web barındırma platformlarından birisi olan Webflow ile hayalinizdeki siteleri teslim alabilirsiniz. Uzman ekibimizin profesyonel bir şekilde baştan oluşturduğu projelerle tamamen size özel bir siteye merhaba deyin!

Güvenlik Sertfikam Olacak mı?

Evet, SSL güvenlik sertifikanız web sitesi yapım işlemleri bittikten sonra web sitesinin yayın aşamasında başarılı bir şekilde tanımlanıyor.

Web sitemde düzenlemeler yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Proje bitiminde sizlere sunacağımız sunumda blog yazısı, görsel ve yazılı site içeriklerinin nasıl düzenleneceğini öğrenebilir, gönderdiğimiz dokümandan yardım alabilirsiniz.

Tasarım şablonları sunuyor musunuz?

Evet sunuyoruz. Markanız ile ilgili araştırma ve analizler tamamlandıktan sonra bulunduğunuz pazara en uygun şablonlar size sunuyor ve belirlenen şablonu geliştiriyoruz.

E-Ticaret (Shopify) web sitemde ürün yönetimi ve müşteri iletişimini nasıl yapacağım?

Shopify altyapılı e-ticaret web siteniz tamamlandıktan sonra sizlere panel kullanımıyla ilgili eğitim veriyoruz. Bunun yanı sıra sunum dosyanızdaki dokümanda, eğitimde anlatılan detayları aşamalı olarak bulabilirsiniz.