Tamamen Optimize Edilmiş Siteler Oluşturuyoruz

SEO uyumlu içeriklerimiz, optimize edilmiş yazılımlarımız ve güçlü dış bağlantılarımızla web sitenizi Google’ın en üst basamaklarına taşıyoruz.

SEO Hizmetimizin Faydaları

Arama motoru optimizasyonumuz ile sitenizin organik ziyaretçilerini arttırın, satışlarınızı katlayın ve sitenize büyük bir müşteri trafiği çekin!

+20k

Organik Ziyaretçi

10x

E-Ticaret Ürün Satışı

%100

Organik Trafik Artışı

SEO Süreci

SEO Audit & Strateji Planlama

Sitenizin arama motoru uyumluluğundan mustaripseniz ve iyi sonuçlar almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yaptığımız planlama ve geliştirdiğimiz stratejilerle, web sitenizi zirveye yerleştirecek adımlar atıyoruz.

10x

Organik trafik

100%

Etkili görüntülenme

Arama motoru optimizasyonumuz ile sitenizin organik ziyaretçilerini arttırın, satışlarınızı katlayın ve sitenize büyük bir müşteri trafiği çekin!

On-Page SEO

İçeriklerinizi optimize etmek, kullanıcı dostu bir altyapı oluşturmak ve hızlı bir site inşa etmek Pinetent ile artık mümkün! Site içi SEO çalışmalarımız ile hak ettiğiniz yerde bulunmanızı ve firmanızı geliştirmenizi sağlıyoruz.

Off-Page SEO

İstediğiniz arama motoru sıralamalarına ve sağlam bir site altyapısına ulaştınız. Artık hedef kitlenizi verimli bir şekilde sitenize çekme zamanı! Sosyal medya ve Google reklamları ile SEO çalışmalarınızı destekliyor, hızlı geri dönüşler almanıza olanak tanıyoruz.

Etkili

Sonuç odaklı

İstediğiniz arama motoru sıralamalarına ve sağlam bir site altyapısına ulaştınız. Artık hedef kitlenizi verimli bir şekilde sitenize çekme zamanı!

Markalarımızın Google Sıralamaları

Web sitem arama motorunda ilk sayfa da görüntülebilecek mi?

Elbette sitenizin ilk sayfada yer alması mümkün. Fakat SEO sürecinde başarıyı getiren yegane unsurun, çalışmaların devamlılığı ve tutarlılığı olduğunu unutmayın.

Başarılı bir SEO süreci için ne kadar sürelik bir çalışma yapılmalıdır?

Doğru metotlarla hazırlanan ve alt yapısı oluşturulan bir web sitenin en kısa süreli çalışma planı 6 ay olmalıdır. Böylece elle tutulur sonuçlar alabilir ve sitenizi hayal ettiğiniz yerlere taşıyabilirsiniz.

SEO anahtar kelimelerini nasıl seçmektesiniz?

Öncelikle markanızın bulunduğu pazar araştırmasını gerçekleştirip Ahrefs gibi profesyonel ve tutarlı anahtar kelime araçlarını kullanarak size en uygun kelimeleri seçiyoruz.

Web sitesi yapımında SEO hizmeti dahil midir?

Web site geliştirme hizmetimizde, altyapılarımızın hepsini SEO uyumlu ve %100 optimize edilmiş şekilde geliştiriyoruz. Hali hazırda var olan siteniz için ise ayrı olarak SEO hizmetimize başvurabilirsiniz.