Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal mecralarda firmanızı başarılı bir şekilde temsil ediyor, prestijli bir marka kimliği oluşturmanızı sağlıyoruz.

Pinetent Sosyal Medya Hizmetleri

Kampanyalar

Oluşturduğumuz reklam kampanyaları ile sosyal medyada harika dönüşüm oranları yakalayabilirsiniz.

Profil Yönetimi

Markanızı inceleyerek yaptığımız profil yönetimiyle hedef kitlenizin markanıza güven duymasını sağlayabilirsiniz.

Paylaşım Planlama

Yaptığımız paylaşım planlamaları ile sosyal medya hesabınızın markanızla uyum içerisinde olmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Tasarım, Prestij, Dönüşüm Hepsi Tek Adreste

Sosyal medya danışmanlığımız çerçevesinde verdiğimiz hizmetlerle başarılı sonuçlara ulaşmak tek tık uzağınızda. Etkileyici paylaşım tasarımlarımız, kazanacağınız prestij, yüksek dönüşüm oranları ve artan satış rakamları ile firmanızı geleceğe beraber taşıyalım.

Sosyal mecralarda firmanızı başarılı bir şekilde temsil ediyor, prestijli bir marka kimliği oluşturmanızı sağlıyoruz.

İçerik Yönetimi

Uzun yıllardır sosyal medya dinamiklerini takip eden ve algoritmalardan haberdar olan ekibimizle birlikte sizlere özel bir planlama yapıyoruz. Ürettiğimiz içerikler, tasarladığımız görseller ve hazırladığımı yazılar ile müşterilerinizle irtibatta kalmanızın ve markanızın donanımlı bir sosyal medya hesabına sahip olmasının önünü açıyoruz

Sosyal medya yönetimini nasıl yapmaktasınız ?

Markanızın kimliğine bağlı kalarak özgün içerikler üretiyoruz. Pazar araştırması yaparak hedef kitlenize hitap ediyoruz, sizlerle etkileşimde kalarak sürekli güncel olmayı başarıyoruz.

Sosyal medyada takipçi sayımı nasıl arttırabilirim ?

Organik şekilde takipçi sayınızı arttırabilmek için güncel paylaşımlar, yaratıcı içerikler üretmeniz ve bu paylaşımları da düzenli aralıklarla yayınlamanız gerekiyor.

Sosyal medya yönetimi yaparsak dönüşüm alabilir miyiz ?

Kesinlikle alabilirsiniz. Fakat başarıya ulaşmak için düzenli olmak ve paylaşımlarınızın sıklığını belirlemek oldukça önemli. Kısa vadede önemli sonuçlar elde edilemeyeceğinden minimum 6 aylık süreçle birlikte gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz.