Ideanest

Ideanest sitesi, komplike ve çok kullanıcılı bir site olduğu için kurulum aşamasında daha fazla efor ve beyin fırtınası gerektiriyor diyebiliriz.

Ideanest

Herkesin kolayca üye olup projelerini paylaşabildiği samimi bir sosyal ağ olan Ideanest, severleriyle buluştu. Ideanest, fikirlerinize destekçi bulmak ve projenizi gerçekleştirmek için hazırlanan harika bir platform. Pinetent ekibi olarak da bu güzel firma için kullanıcıların üye olabildiği ve interaktif bir şekilde fikirlerini paylaşabildiği harika bir site oluşturduk.

Yaptığımız Çalışmalar

Ideanest sitesi, komplike ve çok kullanıcılı bir site olduğu için kurulum aşamasında daha fazla efor ve beyin fırtınası gerektiriyor diyebiliriz. Kullanıcıların üye olarak siteye girebildikleri ve projelerini yükleyerek birbirleriyle paylaşabildiği bu platform, düzenli bir yapıya sahip. Kurduğumuz yönetici paneli ve başarıyla entegre ettiğimiz kayıt sistemi sayesinde Ideanest ekibi kolayca hedeflerini gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda Ideanest, bu projede yaptığımız custom tasarımlarla marka kimliklerini öne çıkararak hayallerindeki web siteye ulaştılar.

Proje Süreci

Ideanest web sitesinin proje sürecinde, tüm ekibimizle birlikte koordineli bir çalışma gerçekleştirerek kaliteli bir iş ortaya koymayı hedefledik. Grafik tasarımcılardan yazılımcılara kadar pek çok üyemiz, bu projede aktif bir şekilde rol aldı. Öncelikle sitenin temel ihtiyaçları olan kayıt sistemi ve yönetici paneli üzerinde yoğunlaştık. Böylece hem kullanıcı hem de yönetici deneyimini arttırmayı başarmak istiyorduk. Ardından custom tasarım bölümüne geçerek, şirketin bizlere verdiği direktifleri site üzerinde uyguladık. Sonucunda ise tamamen amaca uygun, firmanın isteklerini karşılayan düzenli bir web sitesi inşa ettik.

Site Özellikleri

Gelişmiş Kayıt Sistemi

Kapsamlı Yönetici Paneli

Kişiye Özel Tasarımlar

Güvenli Site Koruması

Arttırılmış Kullanıcı Deneyimi

Yüksek Site Hızı

SEO Uyumlu Site Düzeni