My Flowers

My Flowers, Kütahya'nın Simav ileçesinde kurulan ve süs bitkileri yetiştiren ve bu bitkileri güncel teknoloji "Jeotermal" enerji ile üreten ve kendi enerjisini kendi üreten bir işletme olarak tüm dünyaya hizmet vermektedir.

My Flowers

Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan 40.000 m2'lik alana kurulmuş olan Jeotermal sera teknolojisi ile süs bitkileri üretimi gerçekleştirmektdir. Türkiye'de Jeotermal enerji ile süs btikisi yetiştiriciliği yapan My Flowers başta avrupa ve amerika kıtası olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Yaptığımız Çalışmalar

Myflowers.com.tr sitesi tanıtım amaçlı kurulmuş ve tüm dünyadan toptan satış talebi toplayabileceği WebFlow teknolojisi kullanılarak tasarlanmıştır. My Flowers bünyesinde üretilen Gül, Gerbera, Lilyum, Krizantem, Orkide ve Gala çiçeklerini tanıtımı gerçekleşmektedir. Bünyesinde üretilen çiçeklerin içerikleri toptan satışa ve uluslararası toptan çiçek satış piyasasına uygun şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca web sitesinde kullanılan görsellerin tamamı profesyone fotoğra ve video ekibi tarafından sera içerisinde özenle kayıt edilmiştir.

SEO sürecinde ise Google Serach Console aracılığı ile belirlenen hedef kelimelerde Google'da ön plana çıkma çalışması devam etmektedir. Belirenen kelimelere uyguun olarak yeni içeriklere web sitesi sürekli olarak güncellenmekdir. Google üzerinde aylık olarak yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultusunda. Toptan çiçek satışı, Jeotermal seracılık ve çiçekler hakkında en çokk aranan makaleler araştırılarak yeni içerikler üretilmekteidir. Üretilen içerikler myflowers.com.tr'nin blog sayfasında düzenli olarak yayınlanmaktadır. Tüm bunlara ek olarak backlink çalışmasıda yapılmaktadır. Çiçekcilik ve toptan çiçek satışı hakkında Domain Raitingi yüksek web sitelerinden backlink alınarak SEO çalışmasına katkı sağlanmıştır.

Proje Süreci

My Flowers web sitesinin proje sürecinde, tüm ekibimizle birlikte koordineli bir çalışma gerçekleştirerek kaliteli bir iş ortaya koymayı hedefledik. Grafik tasarımcılardan yazılımcılara kadar pek çok üyemiz, bu projede aktif bir şekilde rol aldı. Öncelikle sitenin temelI ihtiyaçları olan kayıt sistemi ve yönetici paneli üzerinde yoğunlaştık. Böylece hem kullanıcı hem de yönetici deneyimini arttırmayı başarmak istiyorduk. Ardından custom tasarım bölümüne geçerek, şirketin bizlere verdiği direktifleri site üzerinde uyguladık. Sonucunda ise tamamen amaca uygun, firmanın isteklerini karşılayan düzenli bir web sitesi inşa ettik.

Site Özellikleri

WebFlow

SEO

Güvenli Site Koruması

Yüksek Site Hızı

SEO Uyumlu Site Düzeni