Matbuu.com

Matbuu.com sitesi, komplike ve çok kullanıcılı bir site olduğu için kurulum aşamasında daha fazla efor ve beyin fırtınası gerektiriyor diyebiliriz.

Matbuu.com

Herkesin kolayca üye olup tasarım paylaşabildiği samimi bir e-ticaret web sitesi olan Matbuu.com, severleriyle buluştu. Matbuu.com, kolaylıkla kartvizit,broşür vs yaptırmak için hazırlanan harika bir online matbaa web sitesidir. Pinetent ekibi olarak da bu güzel firma için kullanıcıların üye olabildiği ve online bir şekilde ürün tasarlatıp, satın alabildiği harika bir site oluşturduk.

Yaptığımız Çalışmalar

Matbuu.com sitesi, komplike ve çok kullanıcılı bir site olduğu için kurulum aşamasında daha fazla efor ve beyin fırtınası gerektiriyor diyebiliriz. Kullanıcıların üye olarak siteye girebildikleri ve ve online bir şekilde ürün tasarlatıp, satın alabildiği bir yapıya sahip. Kurduğumuz yönetici paneli ve başarıyla entegre ettiğimiz kayıt sistemi sayesinde Matbuu.com ekibi kolayca hedeflerini gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda Matbuu.com, bu projede yaptığımız custom tasarımlarla marka kimliklerini öne çıkararak hayallerindeki web siteye ulaştılar.

Proje Süreci

Matbuu.com web sitesinin proje sürecinde, tüm ekibimizle birlikte koordineli bir çalışma gerçekleştirerek kaliteli bir iş ortaya koymayı hedefledik. Grafik tasarımcılardan yazılımcılara kadar pek çok üyemiz, bu projede aktif bir şekilde rol aldı. Öncelikle sitenin temelI ihtiyaçları olan kayıt sistemi ve yönetici paneli üzerinde yoğunlaştık. Böylece hem kullanıcı hem de yönetici deneyimini arttırmayı başarmak istiyorduk. Ardından custom tasarım bölümüne geçerek, şirketin bizlere verdiği direktifleri site üzerinde uyguladık. Sonucunda ise tamamen amaca uygun, firmanın isteklerini karşılayan düzenli bir web sitesi inşa ettik.

Site Özellikleri

Gelişmiş Kayıt Sistemi

Kapsamlı Yönetici Paneli

Kişiye Özel Tasarımlar

Güvenli Site Koruması

E-Ticaret Altyapısı

Yüksek Site Hızı

SEO Uyumlu Site Düzeni