Love Me Hire Me

2023 yılında Birleşik Arap Emirliklerinde kurulmuş olan Love Me Hire Me markası uluslarası elbise markalarının günlük kiralamasını gerçekleştirmektdir. Bu kiralama sürecini dijitale taşıyarak daha verimli, sürdürülebilir ve güvenli kiralamalar gerçekleştirerek günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir.

Love Me Hire Me

Birleşik Arap Emirliklerinde yeni kurulmuş olan Love Me Hire Me markası BAE'de davetlere ve lüks organizasyonlara katılan ve marka giyinmeyi sevenler için dünyaca ünlü uluslararası marka elbiselerin kiralamasını gerçekleştirmektedir. Bu kiralama sürecini dijitale taşıyarak daha verimli kiralamalar ve yönetim kolaylığı sağlamayı planlamıştır. Pinetent olarak marka hedeflerine yardımcı olarak elbiselerin günlük kiralanabileceği Shopify alt yapısı ile e-ticaret sitesi tasarımı ve kurulumunu gerçekleştirdik.

Yaptığımız Çalışmalar

Giyim sektörün hizmet veren Love Me Hire Me BAE'de günlük kiralama süreçlerine devam etmektedir. Marka için Shopify alt yapısı kullanılarak tam kapsamlı e-ticaret sitesi yapılmıştır. Shopify allt yapısına ek olarak müşterillerin beğendikleri elbiseyi kiralamak istedikleri tarih aralıklarını seçebildiği kiralama sistemi kurulmuştur. Kiralama sisteminde müşterileri kiralamka istedikleri elbiseyi uygun olan tarihleri seçmekte ve ödeme adımında ödemelerini gerçekleştirdikten sonra marka yönetim paneline kiralanan ürün, kiralama tarih aralı otomatik olarak bildirilmektedir. Müşteri ürünü sorunsuz geri teslimatını gerçekleştirdikten sonra sistem elbiselerin tekrardan kiralama hazır hale gelmesini ve satıışa sünmesi için kiralanan her bir elbise için 3 gün temizlenme süresi koymakta ve buu süre zarfında ürünü kaptamakta ve kiralama yapılmamasını sağlamaktadır.

Love Me Hire Me bünyesinde bulunana hali hazırda kiralanan 30 üzeri elibisenin SEO uyumlu girişleri yapıldı ve Love Me Hire Me tarafından yapılan mankenli ürün fotoğrafı çekimleri optimize edilerek web sitesine girişleri yapılmıştır. Ayrıca ana sayfa, koleksiyon sayfalarında tanııtım amaçlı kulllanılmak üzere fotoğraflar editlenerek tasarım yapılmıştır.

Proje Süreci

Proje sürecinde, tüm firmalarla yaptığımız gibi Love Me Hire Me ile kuvvetli bir iletişim kurmaya gayret ettik. Firmalarına en uygun olan site şablonuna karar verdikten sonra projenin kalanı çorap söküğü gibi geldi diyebiliriz. Öncelikle, kiralama sistemine ve sitenin pazarlama yönüne odaklandık. Ardından, Shopify altyapısı ile siteyi kiralama satışa açarak Love Me Hire Me ye büyük bir kolaylık sağladık. Şu an hali hazırda şirket kurduğumuz siteyi rahatlıkla kullanıyor ve satış oranlarındaki artışın keyfini sürüyor.

Site Özellikleri

- Shopify

- Kiralama

- SEO Uyumlu Web Sitesi

- Üstün Tasarım

- Arttırılmış Kullanıcı Deneyimi

- Üst Düzey Güvenlik

- Yüksek Site Hızı