Lilies&Co

En değerli müşterilerimizden birisi olan Lilies&Co lilyum üretimini online platformlara taşımak için ekibimizle kolları sıvadık.

Lilies&Co

Lilyum yetiştiriciliğinde Türkiye'de lider olan Lilies&Co ulusal ve uluslararası satışlarını artırmak ve daha kurumsal bir yapıya sahip olmak için firma web sitesini son teknoloji olan WebFlow teknolojisi ile yeniledik. Yenilene yapısı ile daha hızlı, daha güvenli ve en güncel tasarıma sahip olan Lilies&Co sektörde dijital dönüşümdee lider olma konusunda en büyük aday olduğunu göstermiştir. Güncelenen web sitesi sayesinde uluslarası lilyum taleplerini toplayan ve topladığı verileri pazarlama ekibi ile yürütükleri çalışmalar sayesinde satışlarını artırmaktadır.

Yaptığımız Çalışmalar

Lilies&Co web sitesi en güncel teknolojilerden biri olan WebFlow altyapısını kulllanarak yenilenmesini sağladık. Marka ile yapılan görüşmeler sonucunda web sitesinde kullanılacak olan içerikler SEO uyumlu hazırllandı ve bu hazırllık sürecinde sektörde enn çok aranan kelimeler incelenerek içeriklerde kullanıldı. Tüm bunlarla beraber fotoğraf ve video çekimleri yapılarak web sitesinde kullanıldı. Kısa süre içerisinde tamamlanan web sitesi 30 üzeri kelimede Google arama motorunda 1. sırada yer almakta ve firmanın dilediği trafiği sağlamakta.

Proje Süreci

Lilies&Co için oluşturacağımız site genel hatlarıyla tanıtımda kullanılacak bir siteydi. Tanıtım sitelerinde, klasik pazarlama anlayışının biraz dışına çıkmanız ve daha etkileyici çözümlere başvurmanız gerekiyor. Bizler de ekibimizle, Lilies&Co'da yapılan kaliteli işlerin merkezde olduğu bir şablon hazırladık. Siteyi, etkileyici tasarımlar, marka öyküsü, göz alıcı fotoğraflar ve ürünlerin üstün özelliklerini gösteren sayfalarla donattık. Teslimden sonra projeden oldukça memnun kalan Lilies&Co, makyaj stüdyosunu başarıyla internette tanıtmanın avantajlarını yaşıyor.

Site Özellikleri

- Kişiyi Öne Çıkaran Tasarım

- Etkileyici Site Düzeni

- SEO Uyumlu Sayfalar

- Bilgi Verici Tanıtım Yazıları

- Sağlam Altyapı

- Üst Düzey Güvenlik

- Yüksek Site Hızı