Kairos Jewelry

Kuyumculuk sektöründe 40 yıllık tecrübeye sahip Kairos jewelry yeni marka kimliği ile toptan satışın yanısıra perakende satışa başlayarak kuyum sektöründe bilinen markalar arasında yer almıştır. Shopify alt yapısı kullanılarak yapılan e-ticaret sitesinin yanında şuanda Arama Motoru Optimizasyon Hizmeti, Sosyal Medya Yönetimi, Google Ads ve Meta Reklamları konsunda tam kapsamlı dijital danışmanlık ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Kairos Jewelry

40 yıllık kuyumculuk sektöründe üretim tecrübesi ile Kairos Kuyumculuk ulusal ve uluslararası pazarlarda toptan satışlarını gerçekleştirmektdir. Üretim ve tasarım tecrübesini perakende satışla buluşturmak isteyen Kairos jewelry için Shopify altyapısını kullanarak tam kapsamlı e-ticaret sitesi yapılmıştır.

Yaptığımız Çalışmalar

Kuyumculuk sektöründe hizmet veren Kairos Jewelry için perakende satış yapabilmesi için Shopify alt yapısını kullanarak tam kapsamlı e-ticaret sitesi yapılmıştır. Yapım sürecinde web sitesinde kulllanılacak olan görseller profesyonel mankenler, profesyonel fotoğraf ve video stüdyoları kullanarak hazırlanmıştır. Ayrıca Kairos Jewelry'e ait 360 farklı ürün ve alt kırılımları arama motoruna uygun şekilde girişleri yapılmıştır.

Kairos Jewelry bünyesinde bulunan 40'ın üzerinde koleksiyon sayfaları için SEO uyumlu açıklama metinleri yazılmıştır. Web sitesinde ihtiyaç duyulan özel yazılımsal ihtiyaçlar yapılmış ve müşterilerine kullanıcı dostu bir e-ticaret sitesi yapılmıştır. www.kairosjewelry.com adresinde e-ticaret sitesi yayınlandıktan sonra SEO çalışmaları devam etmektedir. Kuyumculuk sektöründe Google da aranan en çok sorular araştırılmış ve SEO'ya katkı sağlaması için Blog sayfası oluşturularak yeni içerikler üretilmiştir. Ayrıca SEO'ya büyük katkı sağlayan ücretli ve ücertsiz backlink çalışmalarıı tamamlanarak Google'da ön plana çıkması sağlanmıştır.

Tüm bunlarla birlikte Kairos Jewelry sosyal medya reklamları için ayırdığı aylık 50.000 TL'lik bütçe kullanılarak sosyall medya reklamları gerçekleştirilerek satış oranları yükseltilmiştir. Sosyal medya yönetiminin yanısıra Google reklamlarıda kullanılarak site trafiğinde artış sağlanmıştır. Günümzde Kairos Jewelry'nin dönüşüm oranları ve trafik analizleri kullanarak yeni strateji ve pazarlama kampanyaları gerçekleştiriyoruz.

Proje Süreci

Proje sürecinde, tüm firmalarla yaptığımız gibi Kairos Jewelry ile kuvvetli bir iletişim kurmaya gayret ettik. Firmalarına en uygun olan site şablonuna karar verdikten sonra projenin kalanı çorap söküğü gibi geldi diyebiliriz. Öncelikle, satış arttırmaya ve sitenin pazarlama yönüne odaklandık. Ardından, Shopify altyapısı ile siteyi perakende satışa açarak Kairos Jewelry ye büyük bir kolaylık sağladık. Şu an hali hazırda şirket kurduğumuz siteyi rahatlıkla kullanıyor ve satış oranlarındaki artışın keyfini sürüyor.

Site Özellikleri

- Shopify

- Perakende Satış

- SEO Uyumlu Web Sitesi

- Üstün Tasarım

- Sosyal Medya Yönnetimi

- Arttırılmış Kullanıcı Deneyimi

- Üst Düzey Güvenlik

- Yüksek Site Hızı