Deppo29

2021 yılından beri beraberlliğimizi sürdürdüğümüz Deppo29 markası Ankara Çankayada sanat severlere restoran, kafe, sanat etinlikleri, sergi ve konser etinlikleri düzennleyerek şehirin tutulan mekanları arsında yer almaya devam ediyor. Bu süreçte markaya sosyal medya danışmanlı ve uygulama hizmetinin yanı sıra QR Menü ve fotoğraf, video çekimleri konularında hizmet vermekteyiz.

Deppo29

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan Deppo29 Restoran, Kafe, Sanat Etkinlikleri, Sergi ve Konser etkinlikleri düzenlemekte. Sanata dair herşeyi barındıran Deppo29 sadece Ankara'nın değil aynı zamanda tüm Türkiye'den sanat severleri buluşturmakta. Özellikle düzenlediği ulusal sanatcıların sergi açılışlarını gerçekleştiren Deppo29 şehirin en gözde mekanları arasında yer almaya devam etmektedir.

Yaptığımız Çalışmalar

Deppo29 bünyesinde bir çok farklı etkinlikle müşterilerinin karşısına çıktığı için önecellikle bu etinlikleri daha efektif pazarlamasını yapmak için etkinlik takvimi oluşturarak ve bu takvimi sosyal medya paylaşım tavimi ile birleştirerek başladık. Aylık olarak düzenlenen etkinlikler sosyal medya uzamnımıza iletilir ve konusunda uzman arkadaşımız etkinliklerin tarih ve saattlerine göre sosyla medya paylaşım takvimini hazırlar. Hazırlanan bu takvim marka ile beraber gözden geçirilir. Onalylanan sosyla medya payllaşım takvimi grafik bölümü tarafından günlük, haftalık veya aylık olarak paylaşıllacak olan görselleri hazırlar. Hazırlanan görseller etkinlik günü vee saat gelmeden önce paylaşılarak etkinlik tanıtımı gerçekleştirilir.

Restoran bölümü için müşterilerin her an erişebileceği QR kodlu menü Readymag altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır. Hazırlanan bu menü sayesinde işletme yetkilileri heran mennü üzerindeki değişiklikleri dinamik olarak gerçekleştirebilmesi sağlanmıştır. Ayrıca menüde sunulan yiyecek ve içeceklerin menü tasaarımına uygun şekilde fotoğraflanmış ve QR menüye eklenmiştir. Hazırlanan dinamik menü Trendyol yemek gibi paket siparişi yapan firmalar ile entegre edilerek online yemek siparişi alınması sağlanmıştır.

Ayrıca hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen organizasyonlarda daha düzenli rezervasyon alınnabilmesi için Setmore kullanılarak online etkinlik veya yemek rezervasyonu alımı sağlanmıştır. Online olarak yapılan rezervasyonlar sayesinde hem müşteriler rezervasyonu günün ve saatini unutmasının önüne geçilmiş hemde Deppo29 dan haberdar olmak isteyen müşterilerin iletişim bilgileri bu sistem sayesinde muhafaza edilmiştir. Muhafaza edilen bu bilgiler kkullanıllarak aylık e-posta pazarlama yapılarak etkinlik rezervasyon süresini kısaltılması sağlanmıştır.

Proje Süreci

Proje sürecinde marka ile beraber paylaşılacak olan tasarımlar özelinde uzun görüşmelerimiz sonucunda paylaşımı yapılacak olan tasarımları kurumsal bir çizgiye oturtmayı başardık. Kurumsal çizgi belirlendikten sonra gerisi hızlıca tamamlanarak aylık yapılması gerekenller düzenli bir şekilde devam etmekte. Şu an hali hazırda işletme kurduğumuz sistemi kulllanmakta ve bu sistem sayesinde büyümeye devam etmektedir.

Özellikleri

- Sosylam Medya

- Online Rezervasyon

- QR Menü ve Entegrasyon